Skip to main content

Čučoriedky s luteínom NUTRILITE

NUTRILITE™ Čučoriedky s luteínom sú exkluzívnou kombináciou čučoriedok, luteínu a vitamínu A, ktorého bohatý obsah prírodných látok rastlinného pôvodu podporuje zdravie očí v každom veku.
Množstvo: 62 kapsúl
NUTRILITE


 • Popis

  NUTRILITE™ Čučoriedky s luteínom sú špeciálnou kombináciou čučoriedok, luteínu a vitamínu A, ktorého bohatý obsah prírodných látok rastlinného pôvodu podporuje zdravie očí v každom veku. Prísady čučoriedky a luteín z aksamietnice sa pestujú na ekologických farmách NutriCert™. Značka Nutrilite kontroluje celý proces výroby od semiačka až po výživový doplnok a to bolo filozofiou NUTRILITE už viac ako 80 rokov.

  Aké sú ich priaznivé účinky

  Vaše oči sú oknom do sveta. Uistite sa, že vidíte všetko, čo je pre vás dôležité!

  • Obsahuje vitamín A, ktorý prispieva k zachovávaniu normálneho stavu zraku.
  • NUTRILITE Čučoriedky s luteínom obsahujú rastlinné výťažky ako čučoriedky a luteín z aksmamietnice, ktoré sú pestované na udržateľných NutriCertTM farmách. Ekologické metódy pestovania generujú odolnejšie, silnejšie rastliny s vyšším obsahom živín.
  • Značka Nutrilite kontroluje celý proces výroby od semiačka až po výživový doplnok, aby sme pre naše NUTRILITE výrobky zabezpečili tie najkvalitnejšie prísady.
  • Čučoriedky s luteínom, ako aj všetky NUTRILITE výrobky neobsahujú umelé sladidlá, farbivá, príchute ani konzervačné látky.
  • Jednoduché a pohodlné použitie. Stačia len dve tablety denne.

  Prečo by sa vám hodili

  Nové zloženie znižuje ideálnu dennú dávku len na dve tablety pre zvýšený pocit pohodlia a ponúka jednoduchú a efektívnu podporu vyplnením nedostatkov živín vo vašej strave. NUTRILITE Čučoriedka s luteínom je bohatá na rastlinné výťažky ako čučoriedky a luteín z aksamietnice, ktoré sa pestujú pomocou metód trvalo udržateľného poľnohospodárstva. Trvalo udržateľné poľnohospodárstvo vyvára silnejšie, odolnejšie rastliny s vyššou nutričnou hodnotou. Okrem toho, tablety majú oválny tvar, ktorý umožňuje ich jednoduché prehltnutie spolu s novým zložením, v ktorom môžete vidieť kľúčové rastlinné zložky:

  • Luteín z aksamietnice je zastúpený pomarančovým popraškom.
  • Výťažok z čučoriedky sa nachádza v tmavšom odtieni tablety.

  Jasný výber pre dobrý zrak!

  Fakty, ktoré vás zaujmú

  • Nadmerné používanie digitálnych zariadení, ako smartfónov, počítačov/notebookov, TV, atď.,  môže namáhať váš zrak.
  • Pestrá a vyvážená strava sú dôležité pre podporu dobrého zraku.
  • Svetová zdravotnícka organizácia (World Health Organization, WHO) odporúča konzumáciu 5 porcií ovocia a zeleniny denne. Túto požiadavku nespĺňa 75% ľudí na svete.
  • Výživové doplnky môžu vyplniť potenciálne nutričné medzery v našom stravovaní.

  Často kladené otázkyČasto kladené otázky

  1. Komu môžu byť tieto výrobky na úžitok?

  Z užívania tohto výrobku môže mať osoh ktokoľvek, kto sa zaujíma o zdraví stav očí. 

  Okrem toho, výrobok môže byť prínosom pre ľudí, ktorí ešte neuvažujú o zdraví ich očí. Najmä osoby, ktoré vykonávajú činnosti s vysokou stimuláciou nervového systému zažívajú únavu očí pri ich namáhaní sa. To sa týka mladšej generácie, ktorá býva vystavená digitálnym zariadeniam ako smartfóny, laptopy, TV...

  2. Čo sú fytonutrienty?

  Fytonutrienty sú organické zložky, ktoré sa nachádzajú v rastlinách a považujeme ich za prospešné pre ľudské zdravie.  Výraz “fyto” pochádza z gréckeho slova "rastlina". Ovocie, zelenina, obilniny, strukoviny, orechy a čaje, to všetko sú bohaté zdroje fytonutrientov. Pomáhajú chrániť rastliny pred baktériami, plesňami a inými hrozbami. A keď ich absorbujú naše telá, fytonutrienty nám môžu pomôcť dobre sa cítiť a udržiavajú fungovanie nášho organizmu.

  3. Čo je luteín a aký je jeho vplyv na náš zraki?

  Fytonutrient luteín je členom skupiny karotenoidov a je prírodným pigmentom, ktorý sa nachádza v mnohých rastlinách. Luteín môžete nájsť v škvrnitej oblasti oka, kde poskytuje cielenú ochranu antioxidantmi. Oči sú zásobárňou karotenoidov, pričom luteín a zeaxantín sú koncentrované v sietnici a šošovke.

  4. Obsahuje tento výrobok glutén, alebo laktózu?

  Nie, neobsahuje glutén, alebo laktózu.

  5. Obsahuje tento výrobok fruktózu, umelé príchute, umelé sladidlá, alebo konzervačné látky?

  Nie, neobsahuje fruktózu, umelé príchute, farbivá, konzervačné látky, ani žiadne umelé sladidlá.

  6. Obsahuje tento výrobok alergény?

  Tak, ako pri všetkých výrobkoch je zoznam potenciálnych alergénov zvýraznený.

  7. Je tento výrobok vhodný pre vegetariánov a vegánov?

  Áno. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

  8. Je tento výrobok kosher alebo halal?

  Zloženie je vyrobené na základe prísnych požiadaviek Kosher a Halal. Výrobok spĺňa parametre Kosher a Halal, ale nie je certifikovaný.

  9. Ako užívať tento prípravok? Mal by sa užívať na prázdny žalúdok, alebo s jedlom?  

  Pre maximálne výhody výrobku užívajte dve tablety denne, spolu s jedlom. Tento výrobok môžete užiť spolu s ostatnými doplnkami výživy.

 • Vlastnosti

  • Vitamín A, ako jedna z hlavných prísad prispieva na udržanie si zdravého zraku.
  • NUTRILITE Čučoriedky s luteínom obsahujú rastlinné výťažky ako čučoriedky a luteín z aksamietnice, ktoré sa pestujú na udržateľných certifikovaných farmách NutriCertTM. Udržateľné metódy pestovania zabezpečujú silnejšie, odolnejšie rastliny s vyšším obsahom živín.
  • Značka NUTRILITE kontroluje celý proces výroby od semiačka až po výživový doplnok, aby sme pre naše NUTRILITE výrobky zabezpečili tie najkvalitnejšie prísady.
  • Rovnako ako všetky výrobky NUTRILITE, Čučoriedky s luteínom neobsahujú umelé sladidlá, farbivá, príchute ani konzervačné látky.
  • Na dosiahnutie maximálneho účinku konzumujte dve tablety denne.
  • Tablety v oválnom tvare sa ľahko prehĺtajú.
 • Odporúčané použitie

  • Na dosiahnutie maximálnych výhod užívajte dve tablety denne spolu s jedlom.

  Tento výrobok sa môže užívať s ďalším doplnkom výživy.