Skip to main content

Omega-3 Complex (Omega-3 komplex) NUTRILITE

Výživový doplnok, pomáhajúci dopĺňať omega-3 mastné kyseliny, ktoré môžu chýbať v strave.
Množstvo: 90 kapsúl
NUTRILITE


 • Popis

  Výživový doplnok s rybím tukom obsahujúcim omega-3 mastné kyseliny. Ryby lovené v hlbokých, studených vodách Atlantického oceánu sú bohaté na mastné kyseliny označované ako omega-3 mastné kyseliny.

  Dve aktívne zložky výrobku Omega-3 komplex sú EPA (kyselina eikosapentaénová) a DHA (kyselina dokosahexaénová). Omega- kyseliny sú esenciálne mastné kyselliny, čo znamená, že organizmus si ich nedokáže vyrobiť sám, preto ich musíme dopĺňať potravou.

  Ak vo vašej strave pravidelne nie sú aspoň 1-2 porcie rýb týždenne, koncentrovaný rybí olej ponúka pohodlný spôsob, ako do stravy zaradiť tieto dôležité esenciálne mastné kyseliny.

  Zloženie

  PRIEMERNÝ OBSAHV 1 KAPSULE%NRV*
  Tuky, z toho 1 g  
  Omega-3 mastné kyseliny 380 mg  
  EPA (kyselina eikosapentaénová) 180 mg  
  DHA (kyselina dokosahexaénová) 120 mg  
   Vitamín E 5 mg 42

   * Referenčná výživová hodnota

  ZLOŽENIE: rybí tuk (71%), želatína, zvlhčovadlo (glycerol), D-alfa tokoferol, sójový olej.

 • Vlastnosti

  • Dve aktívne zložky výrobku Omega-3 komplex sú EPA (kyselina eikosapentaénová) a DHA (kyselina dokosahexaénová). EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca. Priaznivé účinky sa dosahujú pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.
  • Pomáha poskytnúť mastné kyseliny, ktoré chýbajú v strave.
  • Jedna kapsula poskytne približne rovnaké množstvo omega-3 mastných kyselín (DHA a EPA) ako 28 g lososa, tuniaka alebo sardiniek.
  • Neobsahuje umelé príchute, farbivá a konzervačné látky.
 • Odporúčané použitie

  • Všetci, ktorí konzumujú malé množstvá potravín bohatých na omega-3 mastné kyseliny, ako sú ryby, morské plody, listová zelenina, repkový olej, vlašské orechy.
  • Všetci, ktorí chcú využiť výhody omega-3 mastných kyselín.

  Odporúčané dávkovanie

  1 kapsula denne s jedlom.

  Odporúčanie

  Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Fľaštičku dôkladne uzatvárajte. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Tehotné a dojčiace ženy a osoby, ktoré užívajú lieky na zriedenie krvi, by sa mali pred užitím tohto výrobku najprv poradiť s lekárom.